STRONA GŁÓWNA


Autoryzowany Serwis
Auto-Eko-Gaz oferuje Państwu następujące usługi:


- Montaż instalacji gazowej
Przeróbka trwa zazwyczaj jeden dzień. W naszym warsztacie montujemy sterowniki renomowanych producentów - ich wysoka jakość połączona ze starannym montażem gwarantuje perfekcyjną pracę silnika. Wtryskiwacze, reduktory i pozostałe elementy instalacji dobieramy pod konkretny model samochodu. W bardziej wymagających autach montujemy sterowniki z automatyczną adaptacją od parametrów OBD silnika.
Po przeróbce system LPG jest kalibrowany podczas jazdy próbnej z podłączonymi urządzeniami diagnostycznymi i sprawdzane są wszystkie parametry pracy silnika. Dzięki temu możemy zagwarantować bezproblemową eksploatację w każdych warunkach.
LPG-TECH LPG-TECH ALEX optima

- Montaż wlewu gazu pod klapką korka baku
Opcjonalnie - jeśli jest to możliwe - montujemy wlew gazu pod klapką. Zaletą jest to, że samochód z zewnątrz niczym nie zdradza, że jest zasilany LPG. Istnieje również możliwość przeróbki wlewu w już zamontowanej instalacji np. po wymianie zderzaka, gdy nie chcemy wiercić w nim dziury.
oferta oferta

- Naprawa i regulacja instalacji lpg
Dysponujemy doświadczeniem oraz niezbędnym zapleczem technicznym i oprogramowaniem do większości instalacji gazowych obecnych na rynku. Diagnozujemy przyczyny niesprawności i w zależności od decyzji klienta od ręki dokonujemy niezbędnej naprawy.

reduktor
- Przeglądy okresowe instalacji gazowych
Wymiana filtrów, kontrola szczelności, kontrola parametrów pracy silnika, analiza spalin, optymalizacja

analizator
- Wymiana butli gazowych
Zbiorniki na LPG tracą homologację po dziesięciu latach. Po tym czasie należy je wymienić na nowe lub poddać legalizacji. Oferujemy szybką wymianę butli gazowych wszelkiego rodzaju, jak również demontaż i ponowny montaż butli przeznaczonych do legalizacji.